piątek, 28 lutego 2014

Border Collie - piąty tydzień

Witajcie,

Dzisiaj kilka słów o Borderkach, które skończyły już piąty tydzień w środę. Pod koniec weekendu postaram się napisać Wam coś jeszcze o Goldkach, które właśnie dziś kończą czwarty tydzień.

BC Rozwijają się super, są odważne i chętne do podejmowania nowościJ, pozytywnie reagują na człowieka, który zawsze jest lepszy niż wszystkie zabawki, (dlatego tak trudno je teraz fotografować, bo od razu włażą na fotografa). W tym tygodniu ujawnił się także sportowy akcent u Lamborghini, który najchętniej podejmuje zabawę z piłeczką i jest nią oczarowany. Korzystając z pogody, zabrałam również chłopców razem z moim Oskarkiem na spacerek po ogrodzie, ale na razie odwagą by towarzyszyć nam na nieznanym terenie może pochwalić się tylko Lamborghini, reszta była zdecydowanie bardziej ostrożna. Od razu można stwierdzić, że imię Lamborghini pasuje idealnie, kiedy ten mały „Diablo” biega tu i tamJ (a dodam, że jest najdrobniejszy z braci;)
Poniżej podaję wagę sprzed tygodnia i obecną:
Lexus –
4 t. 2025 g,
5 t. 2761 g,
Land Rover –
4 t. 2117g,
5 t. 2919 g,
Lincoln –
4 t. 1895 g,
5 t. 2715 g,
Lamborghini –
4 t. 1930 g,
5 t.  2706 g.

… I trochę fotek, ale tak jak mówiłam teraz trudno o dobre ujęcia w ruchu.

Na koniec wisienka – filmiki z zabawy i reakcja na nowy przedmiot, muszę przyznać, że chłopcy są bardzo odważni i ciekawscy.

Zabawa


Reakcja na nowy przedmiot - butelka plastikowa


Reakcja na nowy przedmiot - szklany słoik

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz